Personál MŠ
Personál MŠ
               

 Bc. Jura Děmechin, DiS.

ředitel /učitel MŠ 

Je tatínkem, má vysokoškolské vzdělaní a bohaté organizační schopnosti. Vystudoval „Předškolní a mimoškolní pedagogiku“ na Vyšší odborné škole pedagogické a sociální v Praze. V naší školce pracuje od roku 2009 a má na starosti přípravu materiálů pro výuku dětí, organizace výletů a mnoho dalšího. Mezi dětmi je velmi oblíbený. V průběhu letního programu vede taky kroužky.

               

 Lucie Čermaková

 chůva/učitelka MŠ/zdravotní sestra

 Jsem maminka dvou dětí. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu obor všeobecná sestra. Zkušenosti s péčí o děti jsem získala hlídáním děti v USA, na škole, ale i výpomocí na dětském stacionáři. Mám také zkušenosti s hlídáním hendikepovaných dětí. Mluvím plynule Anglicky a hraji na dva hudební nástroje. Hudba a zpěv mě moc baví a vedu k tomu i své děti. Jsem trpělivá a k dětem se snažím být kamarádská ale i důsledná.

                 

 Bc. Natálie Děmechina

učitelka MŠ

První zkušenost se světem dětí jsem získala po narození syna Daniela. Předškolní pedagogiku jsem studovala jako maturitní obor. Zároveň mám vysokoškolské vzdělaní v oblasti marketingu, které jsem získala na Vysoké škole finanční a správní. Od roku 2016 dělám také přímou pedagogickou činnost. Práce s dětmi mě velmi obohacuje. Je příjemné pozorovat výsledky své práce, když děti dělají pokroky. Největší odměnou je upřímné dětské objetí.

 

               

 Annie Urbanová

asistentka

Mám vystudované gymnázium a kurz asistenta pedagoga. Hraji na klavír a na flétnu. Mojí zálibou je jízda na koních a starání se o ně. Dále vyrábím a šiji plyšová zvířata podle fotek. Dalším mým koníčkem  je kreslení obrazů a focení.

 

               

Magda Němcová

lektorka kroužku vaření

 Jsem vášniva "kuchařka", která ráda experimentuje s chutěmi, barvami a vůněmi. Na dětech se mi libí, že rádi tvoří a mají otevřenou mysl. Spolu si vaření vždycky užijeme!